klsjdajsdhaksjdhasj

Hakkımızda

1994 yılında Gültekin Bekâr ve Hüseyin Turan tarafından oluşturulan mali müşavirlik ortaklığı, 2004 yılında KURUMSAL DENETİM A.Ş.’ne dönüştürülmüştür.
Bugün sayısı 20’yi bulan uzman ekibiyle; muhasebe, denetim, mali müşavirlik, vergi danışmanlığı ve çözüm ortaklarımızla yeminli mali müşavirlik alanlarında ulusal ve uluslararası firmalara hizmet veren uzman bir kuruluştur.
Kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarına aynı heyecan ve profesyonellik ile devam eden Kurumsal Denetim, uluslararası standartlarda ve en üst kalitede sunduğu hizmetleri ile müşterilerinin uzun soluklu partneridir.

Vizyon

Uluslararası standartlarda ve geniş kapsamlı olarak sunduğumuz muhasebe, denetim, vergi danışmanlığı hizmetlerimizle; alanında, Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketlerinden biri olmak.

Misyon

Üst düzey mali ve finansal konulardaki deneyimli uzman kadromuzla muhasebe, denetim, vergi danışmanlığı hizmetlerinde pratik ve faydalı çözümler üreterek, müşterilerimize finansal ve kurumsal katma değer sağlamak.

Değerlerimiz

 Tecrübe

 Güven

 Uzmanlık

 Süreklilik

Kurumsal Denetim'in Müşterileri Tarafından Tercih Edilme Nedenleri

  • Yerel ve uluslararası mali mevzuat konusunda tecrübeli, yetkin ve üst düzey bilgi birikimi olan insan gücüne sahiptir.
  • Müşterilerinin stratejik, finansal ve kurumsal hedeflerine ulaşması noktasında uzun vadeli partnerdir.
  • Müşterilerin finansal ve mali raporları Kurumsal Denetimin ortakları ve üst düzey yöneticileri tarafından bizzat değerlendirilir. Müşteriler firma ortaklarına direkt olarak ulaşma ve destek alma imkanına sahiptir.
  • Müşterilerinin karşı karşıya olduğu zorlukları anlayıp, en uygun ve etkin çözümleri doğru bir planlamayla müşterilerine ulaştıracak kadar onlara yakındır.
  • Muhasebe, mali müşavirlik, yeminli mali müşavirlik, bağımsız denetim ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini tek çatı altında topladığından dolayı müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sağlar.
  • Bordro işlemlerinde muhasebenin ötesinde hukuki destek sağlanır.
klsjdajsdhaksjdhasj

Çözüm Ortaklarımız

Gültekin Bekar, SMMM
Yönetim Kurulu Başkanı

Profesyonel Tecrübe Çanakkale doğumlu olup, İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden 1978 yılında İktisat-Maliye Bölümü’nden mezun olan BEKAR, 198

Hüseyin Turan, YMM
Yeminli Mali Müşavir

Profesyonel Tecrübe Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1986-1990 yıllarında özel sektör şirketlerinin muhasebe departmanlarında

Rıdvan IŞIK, YMM
Yeminli Mali Müşavir

Profesyonel Tecrübe Bursa İktisadi Ticari İlimler Akademisine bağlı Balıkesir İşletmecilik Yüksek Okulundan 1981 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Ünive